درباره ما

آسانسور دی
مهندس محسن وفایی

مهندس محسن وفایی

مدیر عامل

دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مکانیک از سال 1377 با همکاری در شرکت ایران شیندلر وارد عرصه آسانسور شد. در سال 1383 با تاسیس شرکت آترا آسانبر دی و عضویت در اتحادیه آسانسور و انجمن آسانسور استان البرز و اخذ مجوز های لازم از سازمان صنعت و معدن و تجارت در این صنعت فعالیت می نماید

مهندس محسن وفایی

مهندس محسن وفایی

مدیر بازرگانی

فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی تهران و MBA گرایش بازاریابی، از سال ۱۳۸۸ به صورت تخصصی شروع به فعالیت در زمینه فروش و بازاریابی در صنعت آسانسور و پله برقی نمود مهندس آقائی و تیم فروششان همیشه سعی نموده اند در نهایت صداقت، شرایط را طوری فراهم نمایند که مشتریان بتوانند با اختیار کامل، مقایسه و قضاوت جامعی را از خرید آسانسور و پله برقی داشته باشند.

پیشاپیش از اینکه شرکت فنی مهندسی آسانسورآترا آسانبر دی  را جهت همکاری برگزیده اید از شما سپاسگزاریم:

شرکت آترا آسانبر دی در سال 1383 فعالیت خود را با اتکال به خداوند متعال وپشتوانه سالها تجربه در زمینه طراحی ،فروش ونصب آسانسور و بکار گیری نیروهای متخصص و امکانات پیشرفته و تکیه بر دانش روز، توفیق داشته گامهای موثری در صنعت آسانسور بردارد. با توجه به پیشرفتهایی که در سالهای اخیر در این صنعت  بوجود آمده و لزوم رعایت استانداردهای بین المللی تولید و واردات لوازم پیشرفته که دارای ضریب اطمینان بالایی از نظرحفاظتی و طراحی می باشند ما را بر آن داشته تا همواره با سه عنصر صداقت،مسئولیت پذیری وجدان کاری حقوق مصرف کنندگان را ارج نهاده و خصوصا موظف به ارائه خدمات مستمر دراین صنعت بدانیم .

شرکت آسانسور دی دارای  پروانه طراحی و مونتاژ  از  وزارت  صنعت،معدن و تجارت و عضو رسمی اتحادیه آسانسور و  پله برقی کشوری و انجمن تخصصی آسانسور و  پله برقی  می باشد.


این شرکت کلیه قطعات تولیدی و موتورهای وارداتی خود را به مدت 2 سال گارانتی نموده و با ارائه خدمات پس از فروش عملکرد آنها را تضمین می نماید. با اینکه بسیاری از شرکتهای آسانسور به دنبال نصب آسانسورهای گیربکس دار هستند، فروش آسانسورهای گیرلس این شرکت در سال 1385 به تعداد 50 دستگاه و برای سال1399  به بیش از 300 دستگاه با سرعتهای m/s 6/1 و m/s 5/2  و  3 m/sمی رسد.

همچنین این شرکت توانایی ارایه پکیج آسانسورهای برندSUNTECH  را دارا می باشد.


 

ما متخصص در اجرای آسانسورهای بلند مرتبه و پر ترافیک با سرعت بالا هستیم و فعالیت گسترده ایی در زمینه تهاتر آسانسور و پله برقی در سراسر کشور عزیزمان ایران داریم.